Mertens святкує в Лугано і Andújar в Марокко. І Джонсон захищав Х’юстон

другий сіяний бельгієць, який почав сезон захищає трофей в Хобарті, то на додаток до співвітчизнику Фліпкенс додав в Швейцарії, а також в Австралії та парному розряді перемогу.

двадцять-два Мертенс успіху в цьому турнірі, перший з сіяних . перше видання в минулому році, який був проведений у Білі, домінували після приголомшливої ​​поїздки класифікатором Маргарет Vondroušová. І тільки вісімнадцять Чеська тенісистка з Бельгії в цьому році нокаутував у другому раунді марафону, який простягався через дощ до п’ятниці.

Sabalenkovou в першому матчі переміг менш ніж за півтори години. Білорусь тоді було друга участь в фіналі титул втратив в минулому році в Тяньцзіні, Китай з Тіною Марією Шараповою.

Мертенс то мстити, ні поразка в парному розряді фінал.Сабаленкова приєдналася до команди Вери Лапкової, яка програла Мертенсу в півфіналі синглів, і навіть не знайшла рецепт для неї. Найкращі бельгійці отримали 6: 1, 6: 3, а Андуяр перетворив остаточну прем’єру Едмунда на debakl

Двадцять трирічний Andújar, завдяки третьому трофею, став найуспішнішим гравцем марокканського турніру. Звання відзначалося в четвертий раз у кар’єрі і чекало його чотири роки. Другий Едмунд в Африці почав свій шлях до прем’єрного фіналу через прохід через Іржі Весели, який дав йому в першому раунді в руці 0: 5. Джонсон захистив свій титул в Х’юстоні.

Стів Джонсон захистив титул на турнірі в Х’юстоні.28-річний американець переміг фінішера в неділю Тенніса Сандгрена 7: 6, 2: 6 і 6: 4 і зайняв третє місце в кар’єрі, Джонсон був дуже емоційною перемогою, і після гри не втомився. У минулому році його батько помер у травні, а останнє минулорічне Х’юстонське фіналу було останньою звуковою грою, яку він бачив. “Тоді він був дуже щасливий, і я хотів би подзвонити йому сьогодні…”, – сказав Джонсон.

Уродженець Каліфорнії також виграв третє звання кар’єри за тиждень до весілля.Вперше в ланцюзі ATP Джонсон перемогла в Ноттінгемі минулого року.

Шміделова зупинила чорну серію

Слов’янська тенісистка Анна Кароліна Шмідлова після серії поразків на трасі WTA, яка тривала півтора року, дісталася до титулу чемпіонату в Боготі. У останньому 23-річному Кошице перемогли міс Лару Арруабаррена 6: 2, 6: 4. Шмідлова пережила сезон у 2015 році, коли вона перемогла в Катовіцах і Бухаресті. В останній час вона переживала занепокоєння і очікувала 18 місяців, щоб виграти на елітній трасі.У Колумбії, однак, вона знайшла втрачену форму і ліквідувала всіх п’яти супротивників