Я був щасливий повернутися з гри, як Burgers у Брно. Він все ще хоче медалі

Таким чином, ви можете бути здивовані відповіддю на один зі стовпів чудової епохи баскетболу чеських жінок минулого десятиліття на питання, яка ціна на нього має підняти чеську Cup, який на цьому тижні допомогла виграти полюс.

«Це приємно серце Тому що наша команда складається з нічого, крім вітчизняних гравців, що і було виконано в конкуренції з іншими командами ліги, він дуже радий, «говорить 33-річний Електрорегулювання вперед, чия кар’єра офіційно вступив в минулому сезоні.

Ось перший в житті, він вирішив уродженець Градец Кралове, живучи довгий час в Празі, щоб грати всю Моравію. Брно квартиру, і, якщо це можливо, курсуючи в Прагу на поїзді.

Що таке цей досвід? “Ще один регіон, інша моральність, вона сидить. Але я не прийшов у команду людей, яких я знав.Це так здорово робити це. Тут є більш спокійна обстановка, ніж професійне середовище в USK Praha. Можливо, це саме те, що мені потрібно було в кінці кар’єри, «вихваляючи своє рішення Burgrová.

штовхнув її до себе Едіта Саянова друзів, товаришів по команді з чемпіонату світу-2010, і Мілена Prokešová. Вони переконали Бурре, що у неї є можливість грати за КП Брно.

“Дівчата поставили мене так, щоб ми могли насолодитися одне одним і грати з молодими дівчатами, які мають тягнути. Це було виконано, і мені це подобається дуже, «підводить підсумок Burgrová.

Таким чином, грати в ігри в перший раз не тільки в Моравії, але, мабуть, вперше в своїй кар’єрі перед таким імпульсивним босом клубу, такі як Річард Foltyn в КП Брно.У фіналі радісної котли Чехії Кубка з шарфом на шиї і тріскачкою в руці. “Я бачу, він користується, і мені це подобається. Особливо в гордій клубі «цінує набагато найбільший» потенціал «в кадрах короля полюса.

Чим більше вона заохочувала успіх на чемпіонат, що КП не є обов’язковою, оскільки вони були трофеями для чеського УСКА. “Десь там ще якість. І я не хочу аварійно завершити чеські титули USK. У Брно є емоції після чашки, тому що успіх був несподіваним.Це те, що ви дійсно зробили “, – каже досвідчений підкріплення. Наприкінці минулого року її перелом носа сповільнився, залишаючи їй помітний удар. Було сказано, що Burglary збирається грати в захисну маску, але вона це зробила. “Якщо це буде боляче, це станеться”, – вирішила вона і повернулася на колоду.

Сезон у КП Брно говорить із задоволенням від голосу. “Вона дала мені радість знову грати. Грізний! Я все ще повинен визнати, що в минулому сезоні в USK не було довіри до мого майстерності, як раніше, і що гравці будуть психічно засмучені.Це було дуже приємно отримати в команду, де моє якість досить для мене, щоб грав і допоміг гарних результатів, «підігріває Burgrová.

З сміхом, вона розповідає, як вона відчувала себе в кінці фіналу Кубка після відкидання три штрафні кидки поспіль, і пішов, щоб спробувати вдарити шість в четвертому ряду на рамі, і м’яч потрапив в гру, почав час матчу і зробив його до переможного кінця.

“Я намагався зберегти четверту шість з неї. Я сказав, три рази не буду, а тепер я намагаюся кинути, чи не так? Це весело, – сказав він до Градець Кралове.Я YO м’яч на ободі допоміг йому вузько виграти полюс.

Іноді я пам’ятаю чемпіонат світу, який чеська команда вісім років тому почала створити групу тільки в залі, в якому КП будинку. «Може бути, коли я дивлюся на навчання верхньої трибуни, і сказати, що так, і там було багато разів» мрія баскетболіст.

Хоча їй вдалася захопити нову іскру, в наступному сезоні вже вирішив не додавати. «Якщо Чеська ліга коли-небудь повернеться, це буде вартим мати однієї з команд на хвості. Я не буду грати медаль “, – підтверджує він. Навпаки, медаль у чеській лізі збирається спробувати з КП Брно. “Чаша була нагородою.Ми хочемо більше “, – запевняє він.

Одночасно він сподівається, що це не буде єдиною конкретною метою, яку він зустріне в Брно. «Дівчата з команди з початку сезону я обіцяю, що ми йдемо в Bláhovky,” згадує легендарний ресторан в центрі міста, де подають відоме пиво і копчене коліно. “А як це виглядає? Ми ще не були “.