Шальке керував дербі з Дортмундом і залишився другим, Павленка підняв крапку

За певним чемпіоном мюнхенського «Баварії» футболісти «Шальке» відстають, але перемога над суперниками в Дортмунді на другому місці. Чотири раунди до кінця мають 4-кратне перевагу над третім Леверкузеном і четвертим Дортмундом.

Перший шанс поєдинку непримиренних суперників був домашній півзахисник Калігурі, але воротар Дортмунда Бюркі вдарив вчасно. З іншого боку, Ферманну довелося потягнути проти прямого удару Реуса. Наприкінці полуперіоду Коноплянка мав шанс, але український воротар чекав ворота до 50 хвилин.

Капітан Шмельцер втратив м’яч у середині гри, і Калігурі подав її до Коноплянки, який пропустив шанс Бюркі. Врешті-решт, Шальке завоював три точки.Калгігіурі, штовхнувши прямий удар, штовхнув м’яч до Нальда і вдарив сьомий гол у сезоні без жорсткої поразки в п’яти елітних європейських лігах.

2: 3) відповісти позитивно. Перша половина була великою. Нам вдалося залишитися компактним і часто атакувати свої крила.Після перерви ми забили голи, і ми добре захищалися до кінця », – сказав тренер Шальке Доменіко Тедеско. Його колега Пітер Шегер визнав поразку: “Шальке заслужив перемогу, ми зробили індивідуальні помилки, оскільки вони вирішили вирішальну ситуацію краще, ніж ми.” Дортмунд, крім результату, також повинен бути поранений продуктивним нападником Міхо Батшуайе, Наприкінці він був захоплений на ношах.

Бремен з воротарем Георгієм Павленкою і захисником Теодором Гебре Селассіо притягнув 1: 1 до Лейпцига, який перейшов на п’яте місце.Вердер не зіграв 11 матчів в будинку, і в кінці кінців допоміг важливий крок проти пострілу Вернера з Павленком. Де Блазіс вирішив два голи для Майнцської дуелі порятунку. Обидва голи забили аргентинський півзахисник Пабло де Блазіс. Майнц, чотири раунди до закінчення змагань, потрапив на 15 місце в рятувальному столі. Фрайбург опустився на 16-е місце, що означає участь у загородженні.

Результат матчу, відкритий De Blasis після цікавого моменту.Обидві команди вже перервали перерву в роздягальні, але повинні були повернутися тому, що Гвідо Вінкманн, після консультацій з відео-рефері Бібіаною Штейнхаус, наказав покарати за руку гостя Марко Олівера Кемпфа.

“Ми повинні звикати. Це буде все більш сміливим, але це згідно з правилами, – сказав голова Фрайбурга Йохен Сайер.

Другий гол допоміг домашньому поразці воротаря Олександра Шволова, який після маленького будинку відправив м’яч до кикера Робіна Квайсона, Де Блазіс, у якого була легка робота

Фрайбург втратив п’яту з останніх семи ігор, вигравши лише два очки.