Хокейні гравці “Ліберець” двічі їдуть додому в Йіглаву і шукають плей-офф

«У перерві ми повинні відпочивати в основному тому, що ми, завдяки успішній участі в Лізі чемпіонів грали над деякими екстра-ліга команд до восьми додаткових ігор. Таким чином, ми поміщаємо хлопчиків п’ять вихідних днів, і ми в основному регенерувати, «сказав Філіп Pešán, тренер тигрів.

Хост в домашній арені одного суперника протягом двох днів є класичним для нокауту бойових дій в основній частині екстраліги є великою рідкістю . І це просто під Єштедом на порядку денному. Ліберец хокеїсти були обличчям до обличчя з Їглава в Хоум Кредит Арена сьогодні dohrávce в 11-му раунді, а потім завтра 50 акт. Обидва новачки важливий бій проти верхньої конкуренції, яка є передостаннім, 13-ймісце без шансів на плей-офф почнеться о 18 годині.

«Знайти альтернативну дату першого матчу було дуже важко, ми нарешті вирішили цей шлях, який вітав і Їглава, тому що вони не повинні їздити туди і назад.» пояснив нетрадиційну програму Песан. «Вони чекають нас після довгої перерви з чотирьох матчів протягом одного тижня, так що ми побачимо, скільки сил ми придбали і як наша форма завершиться у вимогливій програмі. Йіглава є непередбачуваним і непереборним суперником, який останнім часом зробив багато хороших результатів. Ми поважаємо, але якщо ми думаємо про плей-офф, так що у нас є ці дві гри вдома, щоб виграти, «заповідав тренер Ліберец.

Якщо матч Тигри з Їглава управляти шість очок сильно понесеного ваші шанси навіть на процедури до 6що означає певну участь у плей-офф в чвертьфіналі. В даний час “Злін” є домом для Зліна, де “Ліберець” втратив п’ять очок. Тигри неймовірно збалансований стіл і потрібно закінчити дев’ятий на найгірший сходинці так сьому по десяте місце є стартом у відбірковому раунді плей-офф. Одинадцятий або гірше становище, в свою чергу направляється в групу, щоб підтримувати

Тепер таблиця виглядає наступним чином :. 6. Злін 49 ігор / 71 очок, 7-Пардубіце 49/70, 48/68 Оломоуц восьмому, дев’ятому білий Тигри Ліберец 48/66 10. Спарта 48/64, 49/63 Хомутов 11 12 Млада Болеслав 49/62.

«Я дуже радий, щоб повністю відзвітувати і Bulíř його також тренував Філіппі, який був доданий до нашої команди, тому конкуренція значно зросла.Я вірю, що вони обидва грають у першому матчі проти Йиглави “, – говорить Філіп Пєшан.