Свинець Пільзена знову звузився. Брно був замінений на Остраву

У будь-якому місці, де Богеміан вийшов з розбиття Пльзень 2: 5, він втратив два голи у кварталі проти Спарта в неділю. Але тоді лідер столу увімкнувся, відрізав його і незабаром після цього.

Він ще не досяг своєї перемоги, тому він просто веде п’ять пунктів перед Славі. До кінця сезону залишилося шість матчів.

“Ми показали персонажа, тому що Спарта повертається з нуля…Хоча Спарта й шоста, у нього дуже сильна команда, – сказав тренер Врба. “Це втрата для мене особисто”, – відповів тренер “Хапала”.

Сьомий з восьми поєдинків Спарти ведеться навесні, але п’ятий раз матч не зміг здобути перемогу. У п’ятницю перемога перемогла 3: 2 над Карвіною, навіть якщо гра ще не переконала…

А тренер Трпішовського визнав: “Наші результати кращі, ніж гра. Це бійка, велика справа.Від цього треба відірватися, утримати його і додати футбол. ”

Ліга в основному змінює свій хвіст: після восьми тижнів Банік відскочив від підлоги і Брно збройовка, яка провалила важливий дуель порятунку в суботу . Острава підтвердила поліпшену форму за останні тижні. Ми зробили ще один крок, але війна не закінчується. Нам потрібно більше очок, – сказав тренер Острави Панек. Він був радий тому, що в кінці гри Банік був кращим, ніж Богеміан, і він цього заслужив.

Те ж саме хотів би сперечатися з Збройівкою, але він не може. Футболісти Брно продовжують їсти жалюгідний баланс цілей: у двадцять чотирьох іграх набрали лише чотирнадцять голів.І це відчайдушно мало.

Вони опинилися на Словачці, де мали шанс, якого раніше не мали. Домашній, з перемогою у другій половині столу, перейшов на 13-е місце, Брно – останнє.

Прага Дукли все ще перебуває в небезпеці, але перемога над Ліберецем допомогла. Тепер вона має відстань від чотирьох точок від перегородок спуску і звільняє її.

На відміну від Slovan, який втратив кубок другий раз поспіль.Тільки той факт, що – окрім Славі – очки втрачені всіма кубками чемпіонів.

Наприклад, Яблонець не забив Оломоуца, але у нього було багато шансів. Але кращий весняний шутер, який шість разів виграв шість поєдинків і був прив’язаний другий раз, не мав свого дня. Chramosta або Masopust? Вони кинули плитки і залишили Милоша Бухта, воротаря з Оломоуця, який дав ідеальний виступ.

“У нас було достатньо можливостей повернути хоча б одного. На жаль, нам не вдалося з вкладом воротаря Оломоуца, який мав багато шансів, – сказав тренер “Яблонець” Петр Рада.

В останню хвилину він врятував нападника Ікаунікса. Матч з Зліним (1: 1) порівнювався в останню хвилину.Ось чому обидві команди залишаються мокрими в рятувальних битвах.

Дещо спокійніше, але все ще не тиха Млада Болеслав. З двадцятьма шістьма точками і тепер шестибальною свинцем на зоні спуску, це дев’ята позиція. У п’ятницю вона намалювала в Тепліце (1: 1).