Найбільш корисний футболіст НХЛ? Поєдинок з трьох або одного, щоб здивувати види Ворака

Знаменитий Hart Trophy в цьому році конкурувати нетрадиційно довгу лінію осіб. У той час як протягом останніх п’яти років не мають ні найменшого сумніву про переможця, в цьому році він виглядає як один з найбільш послідовних боротьби в новітній історії НХЛ.

Хто був в цьому сезоні в лізі для своєї команди MVP. «Якщо він був кращим гравцем в лізі, немає ніяких сумнівів в тому, що Коннор захистив трофей. У лізі в цьому році, але був найкориснішим гравцем своєї команди, ніж McDavid, «говорить легендарний захисник Скотт Стівенс.

Давайте подивимося на найгарячіших прихильників.

Колишній одноклубник McDavidův Едмонтон випробував сезон життя. Який факт, що в лізі забив “до” шостого. Handy крила переднього ряд Нью-Джерсі штовхнув протягом п’яти років, що переслідують дияволи, нарешті, в плей-офф.Можна було б додати – буквально поодинці

Як ще пояснити, що другий найрезультативніший гравець Ніко Hischier має 41 очок менше, ніж він .. І зал ще шість ігор травми пропустив.

«Taylor виконує точно найкорисніший сенс. Без цього Девілз не буде мати шансів “, – каже Стівенс із зірки команди, де він провів найуспішнішу частину своєї кар’єри.

Для двадцять-шести вперед це буде першим бій нокауту кар’єр – голодний на восьму спробу. Зал в кінці сезону, але він вибрав ігри з холодною кров’ю. Це те, що він сказав про цінний трофей.

Дуже подібний випадок у Залі. У 74 матчах було зібрано ще один колишній 97-й приз. Дивний баланс для двадцятихвожнього страйка.Навіть Маккіннону вдалося здобути недооцінену команду. Колорадо минулого року було найгіршим у загальній складності змагань. Майже ніхто не очікував, що це буде на ньому в цьому році було щось змінити.

Основна причина для здивування? Переможець чемпіонату світу в Празі. У середині сезону ви навряд чи знайдете головного гравця. Це був не тільки кінець сезону, коли 10 матчів чекали гола. Він прийшов у найважливіший момент, у матчі проти Санкт Луї.

Колишній тренер Flyers Лавіолетт його в плей-офф в 2012 році під назвою кращий гравець в лізі. Жиро в дербі проти Пітсбурга переважав над усім. Він майже відправив свого суперника у відпустку. З тих пір він ніколи не звертався до таких виступів.Найбільше розчарування було в минулому сезоні, коли збирають в 82 матчах на кожному слабких 58 очок.

В цьому році капітан Філадельфії переїхав з центру до крила і блищали. З 102 балами він став другим найбільш продуктивним гравцем у лізі. Крім того, він правив наприкінці сезону – вісім голів у п’яти матчах катапулізували Flyers у плей-офф.

Той самий поворот, як Жиро. Словенський капітан королів, який у відставці минулого року, знову став головним рушієм команди. Після випуску успішного тренера Дарріла Саттера він був живим. З іншого боку, у нього були свої робочі конячки (Дрю Дауті, Джонатан Квік).

Тридцять лідер, а інша ієрархія команди значно перевищена. Він зібрав 31 балів більше, ніж інший у рахунку Дастіна Брауна.Без подвійного переможця кубка Стенлі, Лос-Анджелесі було б важко зіграти.

Найбільша зірка нинішньої НХЛ вже розмовляла. Але суверенний переможець за рахунком не є головним фаворитом Трофі Харту. Чому? Маквідвіт, на відміну від інших адептів, не зміг відіграти Oilers, що є ключовим фактором для журналістів.

Тим не менш, McDavid домінує. Він забив 84 бали на льоду, найбільше – гравці НХЛ за останні 22 роки. “Крім того, у слабкій команді він зібрав 20 плюс очок, але цього недостатньо для” Траві Гарту “, – сказав Джон Шеннон, експерт Sportsnes на Sportsnet.ca.

Згідно з усіма припущеннями, 21-річній зірці доведеться затверджувати Тет Ліндсей Трофей для кращого гравця, обраного його колегами.