Дикий центр, в хокейному екстраліге, це гра. Хто буде успішним?

Насправді це буде диким. “Інтервали між командами мінімальні, тому щось важко передбачити. Це буде залежати від кожної поїздки, «говорить знаменитий нападаючий Мартін Рацинської.

Це може звучати як кліше, але дивитися на стіл дає йому правду.

шосте Пардубіце є 73 очок. </р>

сьомий Ліберец і восьмий Оломоуц тільки один пункт менше. </р>

дев’ятий Злін зібрано 71 балів. </р>

Він не був до десятої Спарти з 68 точками трохи позаду. </р>

шанс на практиці до цих пір Хомутов одинадцятий з 65 точками

І для запису :. теоретичний шанс ще живий дванадцятий Млада Болеслав з 63 очками. Насправді, однак, вона навіть не розраховує на шляху до ліквідації частини.За все, що говорять слова тренера Володимир Кайхос божевільних після домашньої поразки 3: 4 Оломоуц, хоча команда на чолі гри 3: 0: «Це величезне розчарування. Я не знаю, якщо у нас є топ-рейс «.

Отже, що буде вирішувати заключні колін?

Це не буде якість команд, тому що це більш-менш еквівалент. Це може бути поточна форма, але це було після олімпійського перерви, важко передбачити. Звичайно, це буде більш сильне бажання добитися успіху.

А буде грати свою роль і супротивників, які по командам в кінці очікування. «Це правда. У вас є кілька команд, які ви сиділи або не сиділи і з ким ви граєте краще на відкритому повітрі або в домашніх умовах «погоджується Ručinský

Але нехай поступово, команда після команди

Пардубіце

перевага?Кращий поточний стан. З іншого боку, жорстка нічия: Východočeši грати в Trinec і, нарешті, дербі з Градец. “Це буде важко. Я не думаю, що це шоста позиція. Mančafty йдуть перед ними, які трохи нижче них, “говорить Пол Ріхтер, хокей чемпіон 1985.

Ліберец

на півночі Чехії, вже давно здавалося, втрачений сезон, але білі тигри, нарешті, боротися за шість.І хоча у них є в двох останніх турах вельми неприємними лос (Pilsen господарів, які грають в Вітковіце) не без шансів. «Може бути, через Плзень має певний Кубок Президентського і зберегти, щоб не було ніяких непотрібних травм,» говорить Ріхтер

. Оломоуц

Можливо, секрет улюбленої в боротьбі за прямий вихід до чвертьфіналу. Ненав’язливий команда, від якої ніхто не очікує, що спирається на чесні оборони і видатний воротар Конрада. І це працює. Гравець додатково заохочуватися оборот в середу від 0: 3 до 4: 3 в Болеславі.Добре, папір приймає більш прийнятну кількість – це хостів Комета і закінчується в Йіглаві. “Оломоуц і Ліберек дійсно мають фасон”, – каже Ручинський.

Zlín

“Так, моравії мають певного попередника, але вони не хочуть відмовлятися від надії шостого. Боротьба з Хомутовим стане головним викликом для них, і дуель в Пльзенську чекає на них у неділю. “Злін має досвід таких ігор.Крім того, він також буде краще положення, тому що в попередньому раунді, який грає на три перемоги, ключових в домашніх умовах, «говорить Мартін Altrichter, що клуб виграв титул 2004

Десяте місце в його руках, якщо він прийде, то він може тільки знущатися над собою. Але буде важливо справитися з сьогоднішньою домашньою боротьбою з Болеславом. “Якщо він зможе це зробити, він буде близьким. Але, можливо, йому доведеться зробити останній матч у Хомутові, який має гірший баланс “, – каже Ріхтер. “Але я думаю, що Злін не гратиме з Хомутовим у п’ятницю, тому йому буде 51 рік.Пірати не в ідеальному положенні, але у них є ситуація в їх руках – просто виграй дві залишені дуелі в Зліні та Спарті, з якими вони мають кращий баланс. Тоді їм не доведеться дивитись на інші результати. Це реально? “Все, що може статися, хоча нічия не є ідеальною для Хомутов,” говорить Ručinský

. Млада Болеслав

Це майже в безвихідній ситуації він все ще живе. Що вам потрібно, щоб отримати центральних хлопчиків у першому раунді гри? Її єдиною надією є два коливання Спарти. Перший може заслужити сьогодні в взаємному матчі в Празі. І тоді вони повинні керувати недільним домашнім матчем з Třinec.Ну, нехай Хомут вміє бити Спарту вдома.