Гленіглз мати Кубок Breeders ‘Класичний в кінці сезону мети

<Р> Букмекери встановлений Гленіглс розходиться в межах від 8-1 до 14-1 для американської гонки на 31 жовтня, який може призвести захоплююче зіткнення між ним і переможцем Потрійний Корони, американським Фараоном, в даний час улюбленого для класичного на 7 2.

плани останнього залишаються в повітрі, проте, після його недавньої поразки.Coolmore, власники Гленіглз, також купили права розведення в американському фараону, що може означати зустріч іподрому між двома менш імовірно.

О’Брайен виклав свої думки в заяві Асоціації преси. «З огляду на відповідний грунт, Гленіглзлі буде працювати в ірландському Champion Stakes в суботу тижня,» сказав тренер. «В іншому випадку, він буде направлений на Queen Elizabeth II Stakes в Аскоті в жовтні.Його кінець від сезону мета заводчиків Кубок Класичний в Keeneland, де він може зіткнутися з американської Фараон «.

Вибір Класичний може здатися дивним рух по Гленіглз зв’язку, враховуючи, що він буде набагато коротше в ставках для Breeders ‘Cup Mile, який дозволить йому конкурувати на найкоротшому дерен поверхні, яка, як видається, підходить йому так добре.

Але його Coolmore власники вже давно дотримуються тієї точки зору, що існує значна гідність нахилу в Classic, з хорошою перспектива робить жеребець перспективи так багато більш привабливими для американського ринку, в той час як бідний пробіг легко може бути звільнений від першого впливу гонки по бруду.сир Гленіглз, Galileo, побіг шостим з 13 в 2001 Classic, флоп, який вже давно забуте більшістю.

Спортивні вболівальники навчилися тримати свої надії в узді цього літа, Гленіглз того, пригнувся і Сассекс ставки в Гудвуді і в минулому місяці Juddmonte International в Йорку через невідповідною м’якою прямуєте. Але, як видається, принаймні, справедливий шанс, що він отримає більш суху поверхню для чемпіона ірландського на Леопардстауне 12 вересня, коли він може взяти на себе переможець Дербі, Золотий Ріг.

Несса Джойс, спортивний менеджер трек Дублін, сказав він прийняв багато дощів в останні тижні, але він потребував цьому і не було б, ймовірно, буде не повільніше, ніж добре, коли чиновник йдучи визначали цю п’ятницю.Прогноз області по наступному тижні «вирішене», Джойс повідомив, з невеликим дощем в перспективі.