Бідний сезон – це супер процедура, – каже Пардубіце Каут

“Це чудові почуття. Після жалюгідних минулих сезонів, це здорово, «посміхнувся Kaut.

Кінець тіла, але два матчі і Динамо в них може його успіх на сьогоднішній день ще краще. Сьогодні з 17.20 наступного матчу на льоду Třince.

«У нас є попередній раунд, але гра все ще знаходиться на шостому місці. З хлопцями ми дійсно святкували, але тепер ми збираємося в наступних матчах, «сказав молодий чоловік Kaut.

Поєдинок з Trinec матиме особливий смак Ростислав Маросс, що динамівці до кінця сезону не приймала тільки команда сталеварів .

“Я грав проти Тржинця кілька разів, але я точно чекаю матчу.Я хочу, щоб він виграв в неділю вдома, щоб прийняти рішення про процедуру шістками “бажає він Marosz, який, здавалося, Литвинов раз поплескав ворота суперника.

Пардубіце може грати дуже спокійно, але концентрація на сьогоднішній грі великий.

“Ми підемо до цього. Мотивація у вигляді шісток, він повинен «негайно звільнений Kaut, який проти Литвинов також штовхали і забили свій шостий гол у цьому рік.

» Після відходу з штрафників добре мене знайти Піт Сікора, і я просто продовжив їзду і вдарив воротаря на “термометрі” “, – сказав він. Хіміки в Пардубіце з усіх сил намагалися уникати barážovým позицій, на яких в минулому році перемістилися в даний час Динамо.

«Обидві команди грали багато.Початок був тепло з нашого боку, ймовірно, через перерву. Але я думаю, що тоді ми були краще, «думав Kaut, що, незважаючи на перемогу все ще багато, щоб поліпшити. «Досить нам провели Ондрей Kacetl, якому мчав в Литвинов кілька перевершували. Те, що ми повинні зробити наступні матчі уникнути, «сказав форвард.

Бажання просунутися безпосередньо в чвертьфінал плей-офф домашнього аудиторії, ймовірно, буде вірно в будь-якому випадку, але вищезгадані Maroszová слова посилюється тим фактом, що в Пардубіце до останнього матчу довгостроковий етап конкурсу в неділю в другій половині дня прибув суперник з Градец Кралове (відкриття вкидання в 16.20).

«Я з нетерпінням чекаю гри, можливо, найбільше.Грати дербі перед тлі того, що Пардубіце, безумовно, буде, щось нереальне, «міркувала 19-річний Forvard Kaut.

Крім того, хвалився цікавий особистий баланс.

» В цьому році я грав два казанок (з трьох), і ми обидва виграв, так що я вважаю, Градец поразку в третій раз, «сказав Kaut.

Динамо не повинен отримати вперед. “Попередній раунд – це успіх. До сих пір ми боролися за те, щоб потрапити в плей-офф, тепер ми будемо мати справу з найкращим розташуванням. Для початку, ми тепер Trinec вичавлювати якомога більше очок, «він запевнив шанувальників капітана свіжої учасник плей-офф Томаш Ролінек.

Як і всі інші, навіть його належним чином звільнений.

» Я багато ми цінуємо.Я пам’ятаю, в минулому році, коли ми пішли скрізь і миритися з тим, що ми граємо добре, як загородженням Литвинов, «сказав він.

» Спеціально для процедури людина повинна бути фантастичним. Через них ми також граємо в хокей, і через те, скільки їх відбувається в наших іграх, це заслуговує на це. Можливо, ми зробили їм невелику радість “, – розповів журналістам Ростислав Марош.