Англії Моїн Алі визнається його любов, щоб бути відкриття битою

<Р> Moeen також вважається людиною матчу. Він тепер головний, хоча важко визначити, актив Англії незалежно від формату. Ми знаємо, що він дійсно ватин все руки ще з червоним кулькою він був використаний в якості боулінг на всі руки, блукаючи на биту в No8 осторонь випробування – ситуація, яка навряд чи триватиме набагато довше. В один день крикет він зазвичай кажани вище.

Він навіть готовий применшити коригування, необхідні для його різних ролей.Він знаходить паралель між ватин вниз порядку проти червоної кулі і на три проти білої. «У певному сенсі він дуже схожий, тому що ватин в в ситуаціях вісім я опинився, більшу частину часу я давав собі ліцензію, і я намагався грати, як багато пострілів, як я міг.»

Якщо говорити після того, як T20 перемога Англії Moeen сказав, що він ще не знає, де він буде ватин в 50-більш матчів. «Я навіть не знав, що я збираюся грати в Кардіффі до дня до початку матчу. Так що я поняття не маю. »

Але Moeen, який відкрив під час злощасної кампанії чемпіонату світу, щасливий висловити перевагу. «Я люблю відкривати, але там, де команда хоче, щоб я кажан, я буду бита і, якщо це три так і буде.Я зробив це раніше, так що це не проблема. Мені дуже подобається новий, важче м’яч, тому що я не повинен вдарити його так сильно. Але я щасливий в три, чотири, п’ять або іншому місці «.

Moeen, здається, як правило, щасливий. Насправді повинен бути дуже хорошим шанс, що він буде крокуючим з ряду Алекса Хейлз в першому ODI в Rose Bowl в четвер.

Moeen не думає, що австралійці будуть здивовані змінами Англії в перспективи і стан після проведення чемпіонату світу з футболу. «Вони, очевидно, спостерігали за нами проти Нової Зеландії і, як ми грали тоді. Це насправді дуже схоже на шляху Австралії гру.Це дуже агресивно, і вони грають дуже важко і важко крикет; ми намагаємося зробити те ж саме. »Англія ввести ODI серії проти Австралії рішучості виграти Детальніше

Moeen не з’являвся в цій серії Нова Зеландія ODI. Селектори хотів, щоб він грав якийсь чотири дні в крикеті, так як йому потрібен мисці деякі за кадр з червоним кулькою.Він не скаржився на це рішення – який зробив якийсь сенс, – але він визнає: Це якось, здається, дуже малоймовірно, що Moeen пропустить в будь-яку майбутню серії ODI, якщо не прийде час для «Дивлячись будинку, я, очевидно, хотів грати в ньому.» найбільш поширеним гравцем в крикет Англії, щоб відпочити.

він занадто мирської мудрий і дипломатична спекулювати, де він міг би битою в наступній серії випробувань Англії проти Пакистану в Об’єднаних арабських Еміратах. Було висловлено припущення, що він може стати останнім партнером Аластейр Кук, який буде пропонувати цікавий контраст в стилях. Moeen просто повторює: «Я буду бита в будь-якому місці. Якщо це відкриття ватину, це відкриття ватину.Якщо немає, то я до сих пір щасливі. »

Така самовіддана гнучкість рідко зустрічається серед міжнародних гравців в крикет, але якщо Moeen продовжує перевершувати це може бути, що й інші члени команди повинні почати установку навколо нього.